ČS Srní s.r.o.

ČS Srní s.r.o. vznikla dne 28.5. 2007 zápisem do obchodního rejstříku vedeného u Krajského soudu v Plzni – oddíl C, vložka 19904. IČ: 279 80 553.  

Zachování stabilně vysoké kvality výrobků a služeb zaručuje zákazníkům certifikát jakosti dle evropské normy ČSN EN ISO 9001:2016.

Jsme zapojeni do projektu Zelená firma. Projekt poskytuje svým zaměstnancům možnost zbavit se vysloužilých
elektrospotřebičů prostřednictvím sběrného boxu.

Jsme členem Svazu prodejců a opravářů motorových vozidel.

Popis činnosti

Pro někoho obyčejná pumpa na Šumavě, pro někoho poslední záchrana před uvíznutím v krásných, ale nebezpečných horách. Našim zákazníkům poskytujeme jedny z nejkvalitnějších pohonných hmot, které jsou vůbec k dostání. Naše čerpací stanice na Šumavě je tím pádem jeden z mnoha důvodů, proč navštívit zrovna tyto končiny našeho velkého světa.

Na našich stránkách a sociálních sítích se dozvíte ty nejaktuálnější informace, například, zda-li neprobíhá zrovna nějaká akce, atd. Zkrátka, na Šumavě zdaleka nenajdete nic podobného na takové úrovní, jako je právě naše čerpací stanice. Srní je nejen velice překrásným místem, je to i místo, kde nás naleznete. Krom skotačících srnek, pobíhajících zajíčků a vesele přebíhajících potůčků přes nespočet kamenů, je tu i naše ČS Srní.

Čerpací stanice - Šumava, Srní

Při romantické projížďce, kdy se kocháte úžasnými výhledy, a zároveň se vám tají dech při jízdě hlubokými údolími, se vám také může stát, že se vám dech zatají z blikající kontrolky ohlašující téměř prázdnou nádrž. Pokud si myslíte, že Šumava jsou pouze sjezdovky, kopce, lesy a potoky, jste na omylu.

Ano, bohužel, bohudík, i na Šumavu dorazila civilizace. ČS Šumava v obci Srní vám poskytne ty nejkvalitnější služby, ať už se jedná o pohonné hmoty, vzduchovou techniku, či občerstvení.

Předmět podnikání

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
  • Hostinská činnost