Čerpací stanice Srní na Šumavě

… a je to tady !!!
konečně se firmy a obyvatelé v obci Srní a jejím okolí dočkali

v tomto malebném zákoutí Šumavy byla otevřena

 

nová čerpací stanice pohonných hmot
společnosti ČS SRNÍ s.r.o.


Řidiči mohou své žíznivé miláčky napojit motorovou naftou, benzínem Natural 95 a také LPG. Naše čerpací stanice skýtá záruku kvality a kontroly dodávaných pohonných hmot. Dále nabízíme možnost samoobslužného dohuštění pneumatik a vyčištění interiéru vozidel pomocí stacionárního vysavače. Uvnitř čerpací stanice je k dispozici také bistro s občerstvením včetně posezení v příjemném prostředí s televizním přijímačem, bezbariérové WC, obchod s nabídkou rozličných doplňků pro motoristy a širokým sortimentem pamlsků pro dospělé i pro děti a velký výběr nealko i alkoholických nápojů. Milovníkům kávy můžeme nabídnout několik druhů kávy Dallmayr. K dostání je zde i denní tisk a časopisy, mapy a pohlednice. Nechybí ani cigarety a další kuřácké potřeby. Hraví návštěvníci mohou využít služeb sázkového terminálu společnosti SAZKA. Úhradu za nákupy a služby je možno provádět jak v hotovosti, tak pomocí bankovních karet či karet CCS. V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení pod širým šumavským nebem. Parkovat je možno na přilehlém obecním parkovišti.
Zavedeným a spolehlivým okolním firmám nabízíme tankování pohonných hmot na fakturu, včetně množstevních slev. Pro ostatní zákazníky chystáme zajímavý slevový program, který se taktéž příznivě promítne do cen jimi odebíraných pohonných hmot.

Naší ctižádostí je, aby všichni naši zákazníci odjížděli z naší čerpací stanice Srní spokojeni, s pocitem, že o ně bylo dobře pečováno a aby se k nám rádi a s důvěrou vraceli.

Přijeďte se přesvědčit – bude pro nás ctí Vás uvítat a obsloužit.

Otevřeno denně od 6,30 do 18,30 hod.


Projíždíte Šumavou, užíváte si nádherného výhledu, ale najednou vám začne svítit kontrolka, která značí, že vašemu motorovému miláčkovi vyhládlo? Myslíte si, že je vše ztraceno, že budete muset tlačit vaše auto přes celou Šumavu, ale v najednou se před vámi blýskne cedule „Čerpací stanice Srní“. Tak to jsme přesně my! Na Šumavě nenajdete lepší stanici, než je ta naše čerpací stanice. Srní je místem turisticky atraktivním, takže je pochopitelné, že sem zavítá spousty lidí, kteří sem jezdí aktivně strávit dovolenou, nebo si jen tak orazit po náročných pracovních dnech. Naše čerpací stanice na Šumavě vám zaručuje ty nejkvalitnější pohonné hmoty, díky kterým bude váš motor šlapat, jako na drátkách. Díky velice schopným a spolehlivým dodavatelům se můžeme chlubit jedním z nejkvalitnějších benzínů z celé České republiky. Za kvalitu ručíme nejen svými dodavateli, ale i svým jménem. Až budete mít cestu kolem, určitě se zastavte a natankujte ten nejlepší benzín, který může poskytnout naše čerpací stanice. Šumava je velice krásná oblast České republiky, zároveň je to i jedno z nejnavštěvovanějších míst. Velkou výhodou Šumavy je její poloha. Díky tomu, že se Šumava nachází na hranicích s Německem, máme nejen tuzemské zákazníky, ale také spoustu spokojených a stálých zahraničních zákazníků, kteří si naše služby jen pochvalují. Naše ČS Srní totiž poskytuje pohonné hmoty špičkové kvality, které jsou známé jak u nás, v České republice, tak i v zahraničí. Na Šumavě jen stěží najdete lepší stanici, než je ta čerpací stanice, neboli ČS. Šumava je sice nádherná část České republiky, prakticky nedotčena lidskou činností, to ale má za důsledek ne příliš velké procento služeb, které se tu vyskytují. Ovšem naše firma je v tomto směru doslova revoluční. Naše ČS na Šumavě nabízí služby špičkové kvality, a co je nejlepší, že tyto služby nabízíme prakticky za pakatel. Ano, jsme firma, která si uvědomuje, že tak často využívanou komoditu, jakou je právě ropa, musíme poskytovat co nejkvalitněji, a zároveň za rozumnou cenu. Proto neváhejte a navštivte naší čerpací stanici Srní na Šumavě ještě dnes. Nejen, že se nadýcháte čerstvého vzduchu, pokocháte se překrásným výhledem na celou Šumavu, nabijete se pozitivní energií, která proudí celým tímto pohořím, ale zároveň máte možnost u nás natankovat jedny z nejkvalitnějších pohonných hmot z celé České republiky. Naše čerpací stanice Srní je vám kdykoli k dispozici. Přijeďte si natankovat ještě dnes!