Kvalitní čerpací stanice v Srní

čs srní

Nejsme jen obyčejná čerpací stanice na Šumavě. Jsme místem pro každého, kdo bude potřebovat naše produkty a služby. Dovolte nám představit čerpací stanici Srní v horském středisku v centru Národního parku Šumava. V sortimentu pohonných hmot nabízíme motorovou naftu, benzín Natural 95 a také LPG. ČS Srní je zapojena do projektu „Prémiová stanice ČEPRO“, který skýtá záruku kvality a kontroly dodávaných pohonných hmot. Naše čerpací stanice je vyhlášená po celém národním parku Šumava. Čerpací stanice, která svým zákazníkům poskytujeme jedny z nejkvalitnějších pohonných hmot, které jsou k dostání na českém trhu, to je naše ČS na Šumavě.

Čerpací stanice na Šumavě jako turistická zastávka

V okolí naší čerpací stanice na Šumavě jsou výborné podmínky pro pěší turistiku, milovníky cykloturistiky i lyžařské stopy. ČS Srní bude pro někoho jen zastávkou pro dotankování vozu či motocyklu, pro jiného může být poslední záchranou při blikající kontrolce hladiny pohonných hmot. Jsme místem, odkud můžete vyrážet do všech koutů NP Šumava. Čerpací stanice může být i místem, kde se setkáte s přáteli a vychutnáte si šálek čaje či kávy. Čerpací stanice Srní se stane Vaším partnerem na cestách po Šumavě! Přijeďte se přesvědčit o našich kvalitách osobně. ČS na Šumavě a její zaměstnanci se již těší na Vaši návštěvu!

ČS Srní - váš partner na cestách po Šumavě

čerpací stanice na šumavě

Čerpací stanici na Šumavě najdete nejen v obci Srní, ale i na jejích webových stránkách nebo na sociálních sítích, kde se dozvíte ty nejaktuálnější informace. Naším cílem je, aby všichni naši zákazníci odjížděli z čerpací stanice Srní spokojeni a s pocitem, že o ně bylo dobře postaráno. ČS Srní si váží svých zákazníků. Největší odměnou pro nás je spokojený a s důvěrou se k nám vracející zákazník. ČS na Šumavě Vám poskytne ty nejkvalitnější služby, ať už se jedná o pohonné hmoty, vzduchovou techniku, či občerstvení. Bude pro nás ctí Vás uvítat a obsloužit při Vašich toulkách krajem Šumavy. Čerpací stanice a její obsluha je tu pro Vás denně od 6:30 do 18:30 hodin.