Čerpací stanice Srní

                Srdečně Vás vítáme v nově otevřené čerpací stanici Srní. Čerpacích stanic na Šumavě není mnoho, a tak lidé ze Srní a blízkého okolí již netrpělivě očekávali uvedení do provozu této ČS.

ČS Srní je zapojena do projektu „Prémiová stanice ČEPRO“, díky čemuž máte záruku, že tankujete kvalitní a pravidelně kontrolovaná paliva, naftu, benzín Natural 95 a také LPG. K dispozici je Vám také kompresor a stacionární vysavač. V prodejně si můžete zakoupit nápoje a občerstvení, tiskoviny, cigarety a také můžete využít služeb terminálu Sazka. Samozřejmostí je bezbariérové WC.

Kvalita služeb a profesionální přístup

Čerpací stanice Šumava nabízí komplexní služby na té nejvyšší úrovni. Jedná se o turisticky atraktivní oblast, a proto se můžete spolehnout, že náš personál Vám dny volna a relaxace určitě nepokazí. Obsluha ČS Šumava je profesionální a ochotná Vám poradit nebo pomoci v jakékoliv situaci. Vzhledem k tomu, že se nacházíme na hranicích s Německem, domluvíte se u nás nejen česky, ale komunikujeme i v německém jazyce. Tato ČS na Šumavě je zkrátka příjemnou zastávkou na Vašich cestách po této nádherné krajině.